Academic Staff

 

TELEFON

E-POSTA

Prof.Dr. Yunus KOÇ (Müdür)

297 7182

yunusk@hacettepe.edu.tr

Prof.Dr. Tufan GÜNDÜZ

297 67 71

tufan@hacettepe.edu.tr

Prof.Dr. Mustafa DURMUŞ 297 67 71 mustafadurmus@hacettepe.edu.tr

Prof.Dr. Evgenia KERMELİ ÜNAL

297 67 71

evgenia@hacettepe.edu.tr

Prof.Dr. Bülent GÜL 297 67 71 semaaslan@hacettepe.edu.tr
Assoc.Prof.Dr. Sema ASLAN DEMİR 297 67 71 meltemc@hacettepe.edu.tr
Assoc.Prof.Dr. Meltem EKTİ 297 67 71 bulentg@hacettepe.edu.tr
Assoc.Prof.Dr. Nazmiye TOPÇU TECELLİ 297 67 71 ntopcu@hacettepe.edu.tr

Assist.Prof.Dr. Mikail CENGİZ

297 67 71

mikail@hacettepe.edu.tr

Assist.Prof.Dr. Nagehan Ü. ÖZDEMİR

297 67 71

nagehan@hacettepe.edu.tr

Res.Assist.Dr. Tevfik Orçun ÖZGÜN

297 6771

ozgun@hacettepe.edu.tr

Res.Assist.Dr. Gülhan YAMAN KAHVECİ

297 67 71

gyaman@hacettepe.edu.tr

Res.Assist. Nilay ALTUNAY

297 71 82

nilayaltunay@hacettepe.edu.tr

Res.Assist. Buğra Yiğit BOZ 297 71 82 bugraboz@hacettepe.edu.tr
Res.Assist. Meral KOÇAK 297 67 71 meralucmaz@hacettepe.edu.tr
 

TURKISH STUDIES INSTITUTE
ACADEMIC STAFF FROM OTHER DEPARTMENTS

Prof.Dr. Şükrü Halûk AKALIN 
Prof.Dr. Arif ALTUN
Prof.Dr. Özkul ÇOBANOĞLU
Prof.Dr. Nurettin DEMİR 
Prof.Dr. Ayten GENÇ
Prof.Dr. Nevin GÜNGÖR ERGAN
Prof.Dr. Mustafa S. KAÇALİN
Prof.Dr. Ayşe KIRAN
Prof.Dr. Zeynel KIRAN
Prof.Dr. İsmail Hakki MİRİCİ
Prof.Dr. Mehmet ÖLMEZ
Prof.Dr. Metin ÖZARSLAN
Prof.Dr. Nermin ŞAMAN DOĞAN
Prof.Dr. Ahmet Burçin YERELİ
Prof.Dr. Emine YILMAZ
Prof.Dr. Cahit GELEKÇİ
Prof.Dr. Nuray ALAGÖZLÜ
Prof.Dr. Mevlüt ERDEM
Prof.Dr. Fatih YEŞİL
Assoc.Prof.Dr. Erkin EKREM
Assoc.Prof.Dr. Serhat KÜÇÜK
Assoc.Prof.Dr. Derya ÇOBANOĞLU AKTAN
Assist.Prof.Dr. Fahri ATASOY
Assist.Prof.Dr. İbrahim ATABEY
Assist.Prof.Dr. M. Fatih MÜDERRİSOĞLU

 


Hacettepe Üniversitesi Türkiyat Araştırmaları Enstitüsü
06532 Beytepe / Ankara
Tel: +90 312 297 67 71 / 72 +90 312 297 71 82
Belgeç: +90 0312 297 71 71
turkiyat@hacettepe.edu.tr
31.07.2009 tarihinden itibaren ziyaretçi sayısı:[ziyaretci sayisi]