Personel

AKADEMİK PERSONEL

 

TELEFON

E-POSTA

Prof.Dr. Yunus KOÇ (Müdür)

297 7182

yunusk@hacettepe.edu.tr

Prof.Dr. Tufan GÜNDÜZ

297 67 71

tufan@hacettepe.edu.tr

Prof.Dr. Mustafa DURMUŞ 297 67 71 mustafadurmus@hacettepe.edu.tr

Prof.Dr. Evgenia KERMELİ ÜNAL

297 67 71

evgenia@hacettepe.edu.tr

Prof.Dr. Bülent GÜL 297 67 71 semaaslan@hacettepe.edu.tr
Doç.Dr. Sema ASLAN DEMİR 297 67 71 meltemc@hacettepe.edu.tr
Doç.Dr. Meltem EKTİ 297 67 71 bulentg@hacettepe.edu.tr
Doç.Dr. Nazmiye TOPÇU TECELLİ 297 67 71 ntopcu@hacettepe.edu.tr

Dr.Öğr.Üyesi Mikail CENGİZ

297 67 71

mikail@hacettepe.edu.tr

Dr.Öğr.Üyesi Nagehan Ü. ÖZDEMİR

297 67 71

nagehan@hacettepe.edu.tr

Arş.Gör.Dr. Tevfik Orçun ÖZGÜN

297 6771

ozgun@hacettepe.edu.tr

Arş.Gör.Dr. Gülhan YAMAN KAHVECİ

297 67 71

gyaman@hacettepe.edu.tr

Arş.Gör. Nilay ALTUNAY

297 71 82

nilayaltunay@hacettepe.edu.tr

Arş.Gör. Buğra Yiğit BOZ 297 71 82 bugraboz@hacettepe.edu.tr
Arş.Gör. Meral KOÇAK 297 67 71 meralucmaz@hacettepe.edu.tr
 

TÜRKİYAT ARAŞTIRMALARI ANABİLİM DALI 
LİSANSÜSTÜ PROGRAMLARINDA DERS VEREN ÖĞRETİM ÜYELERİ

Prof.Dr. Şükrü Halûk AKALIN 
Prof.Dr. Arif ALTUN
Prof.Dr. Özkul ÇOBANOĞLU
Prof.Dr. Nurettin DEMİR 
Prof.Dr. Ayten GENÇ
Prof.Dr. Nevin GÜNGÖR ERGAN
Prof.Dr. Nermin YAZICI
Prof.Dr. Ayşe KIRAN
Prof.Dr. Derviş KILINÇKAYA
Prof.Dr. Mevlüt ERDEM 
Prof.Dr. Fatih YEŞİL
Prof.Dr. Metin ÖZARSLAN
Prof.Dr. Nermin ŞAMAN DOĞAN
Prof.Dr. Ahmet Burçin YERELİ
Prof.Dr. Emine YILMAZ
Prof.Dr. Cahit GELEKÇİ
Prof.Dr. Nuray ALAGÖZLÜ
Doç.Dr. Suat ALP
Doç. Dr. İbrahim Ahmet AYDEMİR
Doç.Dr. Erkin EKREM
Doç.Dr. Serhat KÜÇÜK
Doç.Dr. Derya ÇOBANOĞLU AKTAN
Dr.Öğr.Üyesi Fahri ATASOY
Dr.Öğr.Üyesi İbrahim ATABEY
Dr.Öğr.Üyesi M. Fatih MÜDERRİSOĞLU


Hacettepe Üniversitesi Türkiyat Araştırmaları Enstitüsü
06532 Beytepe / Ankara
Tel: +90 312 297 67 71 veya +90 312 297 71 82
Belgeç: +90 0312 297 71 71

Türkiyat Araştırmaları Anabilim Dalı: +90 312 297 71 82
turkiyat@hacettepe.edu.tr

Son Güncelleme Tarihi: 06.04.2020
Sorumluluk Sınırı

31.07.2009 tarihinden itibaren ziyaretçi sayısı:[ziyaretci sayisi]